ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی یا همان شکم توپی یک روش جراحی زیبایی است که با از بین بردن چربی و پوست اضافی به صاف کردن شکم کمک می کند. همچنین ماهیچه را محکم می کند. بهترین نامزدهای جراحی ابدومینوپلاستی افراد غیر سیگاری هستند که در شرایط جسمی خوبی و با وزن پایدار قرار دارند. آنها همچنین پوستی چربی یا پوست شل دارند که به خوبی به رژیم و ورزش پاسخ نداده اند. ابدومینوپلاستی یک روش مناسب برای افراد کمی چاق است که خاصیت ارتجاعی در پوست خود را از دست داده اند و برای خانم هایی که پوست و ماهیچه های آنها از بارداری کشیده شده است. زنانی که قصد دارند فرزندان بیشتری داشته باشند یا هر کسی که قصد از دست دادن مقدار قابل توجهی از وزن را دارد ، باید قبل از انجام جراحی شکمی منتظر بمانند. بسیاری از بیماران بعد از بارداری یا جراحی چاقی ، تحت جراحی ابدومینوپلاستی قرار می گیرند.

عمل ابدومینوپلاستی جزئی یا مینی تومور ، یک روش کم تهاجمی با برش های کوتاه تر است. این ایده آل برای آن دسته از بیماران مبتلا به چربی است که در قسمت تحتانی شکم قرار دارند. این روش باعث ایجاد زخم و زمان ریکاوری کمتری می شود.

روش
در طی عمل ابدومینوپلاستی ، بیمار تحت بیهوشی عمومی قرار می گیرد. دو برش ساخته می شود: یکی از استخوان لگن از یک طرف به استخوان ران در طرف دیگر بدن ، نزدیک به ناحیه pubic ، دیگری برش در اطراف ناف. پوست از عضلات شکم جدا خواهد شد. ماهیچه های شکمی سپس به یکدیگر کشیده شده و برای کمر تنگ تر و شکم محکم تر در جای خود قرار می گیرند. سپس فلپ جدا شده پوست روی عضلات تازه سفت شده کشیده شده و پوست اضافی برداشته می شود. ناف به موقعیتی وصل می شود که طبیعی به نظر برسد. برش ها بسته شده و پانسمان استریل بر روی ناحیه اعمال می شود. عمل جراحی ابدومینوپلاستی می تواند از دو تا پنج ساعت انجام شود.

بهبود
ممکن است یک لوله موقت در زیر پوست قرار گیرد تا مایعات اضافی از محل جراحی خارج شود. یک لباس فشرده سازی در طول دوره بهبودی پوشیده می شود. بهبودی از دو هفته تا دو ماه متفاوت است. در این مدت بیماران باید از فعالیت شدید خودداری کنند و از بلند کردن اجسام سنگین خودداری کنند. با اجازه پزشک خود ، بیمار ممکن است بعد از یک یا دو هفته به کار خود برگردد.

نتایج
بلافاصله یک منطقه شفاف تر و تیزتر از شکم مشاهده می شود. تا زمانی که بیمار وزن خود را با یک رژیم متعادل حفظ کند و ورزش منظم و ابدومینوپلاستی نتایج طولانی مدت را به همراه خواهد داشت.

خطرات
در کنار خطرات معمول مرتبط با جراحی و بیهوشی ، خطرات ناشی از ابدومینوپلاستی شامل موارد زیر است:

عدم تقارن
زخم
پوست شل
تهوع در پوست
نتایج ضعیف
بیمارانی که قبل از عمل جراحی شکم انجام داده اند ، ممکن است متوجه شوند که زخم های آنها بزرگ شده ، کشیده شده یا قابل توجه تر است. تجدید نظر در اسکار ممکن است نگرانی های آنها را برطرف کرده و نتایج را به حداقل برساند.

هزینه عمل لیپوماتیک

لینک های دانلود

مشخصات

نظرات

تمامی حقوق متعلق به جالبستان بوده است و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.
بازی انفجار سایت بت اسپات